دوشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۶
خانه / اخبار اقتصادی / اقتصاد ایران / کارکنان بیمه سلامت یک روز از حقوق خود را به استان کرمانشاه اهدا کردند

کارکنان بیمه سلامت یک روز از حقوق خود را به استان کرمانشاه اهدا کردند

کارکنان بیمه سلامت یک روز از حقوق خود را به استان کرمانشاه اهدا کردند
تهران – ایرنا- کارکنان سازمان بیمه سلامت ایران با اختصاص دادن یک روز از حقوق خود به زلزله زدگان استان کرمانشاه بصورت داوطلبانه به یاری این هموطنان شتافتند .

به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان بیمه سلامت ایران، کارمندان این سازمان به جز حقوق یک روز خود ، دیگر کمک های نقدی وغیر نقدی خود را همگام با ملت شریف ایران به مناطق زلزله زده غرب کشور و استان کرمانشاه ارسال کردند.
بر پایه این گزارش، کمکهای نقدی و غیر نقدی ارسالی از همکاران سراسر کشور با هماهنگی اداره کل بیمه سلامت استان کرمانشاه در مناطق زلزله زده توزیع می شود.
کارکنان سازمان بیمه سلامت ایران ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار و ابراز همدردی با مصیبت دیدگان زلزله غرب کشور ابراز امیدواری کردند این اقدام ناچیز همدردی کوچکی در برابر این مصیبت بزرگ و التیامی بر دردهای آنها باشد.
به گزارش ایرنا زلزله ۷.۳ ریشتری یکشنبه شب در استان کرمانشاه به هفت شهرستان و هزار و ۹۵۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرد.
در این حادثه بیش از همه شهرها و روستاهای سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، دالاهو و اسلام آباد غرب آسیب دید، منطقه ای که حدود ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و حدود ۹۰ تا ۱۰۰ هزار نفر آسیب دیدند.
در این زلزله بر اساس اعلام سازمان پزشکی قانونی ۴۳۶ تن جان باختند و بر اساس اعلام وزارت بهداشت ۱۰هزار و ۱۷۹ نفر مصدوم شدند. همچنین حدود ۱۲ هزار واحد مسکونی به کلی تخریب شد و بیش از ۱۵هزار واحد دیگر نیز آسیب دیده است.

بررسی مجدد

گردهمایی فرودگاه و آمادگی در برابر بلایا در تهران گشایش یافت

گردهمایی فرودگاه و آمادگی در برابر بلایا در تهران گشایش یافت تهران – ایرنا – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *